Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD írás közben kiírta, hogy...

DVD írás közben kiírta, hogy "the following problems occurred during the burn process" és felsorolt egy csomó dokumentumot (azt írtam) az egész előtt írta Rename File. Ettől még megíródtak vagy el is vesztek az anyagok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy akkor végül megíródott vagy sem. Fontos dokumentumok ezek, ezért kellene a kiírásuk, nem tudom miért "nevezi át"

2013. aug. 2. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert vszeg ahhoz a lemeztípushoz nem vt megfelelő a fájlnevük, sztem túl hosszúak vtak. A lemezen rendben megvannak, csak a fájlnevüknek annyi része van meg, amennyit a szabvány megenged.
2013. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát ha 25 karakter engedett és a szöveg címe 30 akkor megírja csak levágja azt az 5 karaktert?
2013. aug. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!