Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepítettem egy 32 bites...

Ha telepítettem egy 32 bites Ubuntut, és 64 bites a rendszerem, akkor megéri kitörölni, majd újra felrakni a 64 bites verziót?

Figyelt kérdés

Amúgy 12.04 LTS-ről lenne szó...


Előre is köszönöm a válaszokat:).



2013. aug. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Minek az a sz@r Ubuntu inkább rakjál fel 1 rendes Windows rendszert.Az Ubuntu hülyeség nem mindenkinek jön be.
2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

@1: nem az volt a kérdés, hogy neked mi a véleményed az Ubunturól. :)


Szerintem akkor éri meg lecserélni 64 bitesre, ha 4GB-nál több RAM-od van.

2013. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Első, mit sz.raxol a hülye Windowssal, mikor az se jön be mindenkinek?
2013. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: mondjuk azért, mert az a "szаr" nem egy tetülassú - és a hasznélattal csak egyre lassuló - valami, és fоssa szét magát pár feltelepített program után? Vagy talán mert "kicsit" stabilabb, mint a dédelgetett Windowsod?

Vagy egész egyszerűen azért, mert marhára nincs közöd ahhoz, hogy ki mit használ, és nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményed a kérdező oprendszeréről?


Egyébként kérdező: ha 4 GB-nál kevesebb a RAM-od, akkor én nem tudok olyan nyomós indokról, amiért váltanod kéne.

2013. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, több van mint 4 (pontosan 6 GB), akkor gyorsabb lesz, vagy miben lesz jobb?

Kedves 1.: a gépemen az Ubuntun kívül megy egy teljesen legális Windows 8 is, de ha nekem tetszik (és talán jobb is, csak érteni kell hozzá), akkor kérlek a kérdésre válaszolj, vagy , ha nem értesz hozzá, akkor ne szólj bele! Köszönöm.

2013. aug. 4. 11:03
 6/6 tabaki ***** válasza:

Hiába van rajta legálisan, nem mindenkinek jön be, tehát ki kell dobni, passz. Ennyivel tartozol másoknak.

Asszem, az a lényeg, hogy a 64biten már közvetlenül címezhető a 4GB-nál nagyobb memória is, tehát valószínűleg gyorsul. Ha nem így van, majd kijavít, aki ért is hozzá...

2013. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!