Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek Vinné nekem a...

Szerintetek Vinné nekem a Call of duty Modern warfare 2 őt? És a gta 4-et?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASrock NF6-GLAN

Proci: 1.8GHZ

RAM: 1GB (ha olyan bővíthetem)

VGA: Nvidia Gforce 7300SE/7200GS 512MB Memória!!

Szerintetek? Mert Játszottam a COD4-el is ás akadás nélkül vitte! A Gta 4-et úgy szedtem le hogy nagyon módolt volt!és akadozott! De az eredetit még nem ill alap játékot még nem játszottam! Néztem sok videót is És a gta 4 Elment mindekinek de nekem nem ment! Mi lehet a baj? Lehet le kéne szednem az alapot? És az Mw2?



2013. aug. 4. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
a GTA IV-el ne is próbálkozz nem fog menni. Az MW2 meg olyan lowon elfutna.
2013. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam , de Még az nem tudom felfogni hogy néztem egy videót és kb ugyan olyan a gépigénye és vitte LOWON a gta 4 -et! Low textúra minden ilyen kicsit kockásabb volt! De ha te mondod nem próbálkozok vele! De Tudsz ajánlani Olyan játékokat is hozzá: Milyen játékok Valók hozzá? Ilyen akció fps játékok!
2013. aug. 4. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
A processzorod nagyon gyenge és a memória is kevés. Megpróbálhatsz egy Serious Sam sorozatot (kivéve a 3.-t az nem menne )
2013. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És Ha mondjuk Felbővitem a ramot 2gb ra vagy 1.5 GB ra és 3.06GHZ Processzort raknák bele akkor elvinné a Gta 4 et? Lowon akár mediumon is?
2013. aug. 4. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt felesleges bővíteni,jobban járnál egy új géppel.
2013. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah testvérem miből vegyek gépet? Először is van 2 Gépem ez amin irrok amit le irtam a másik gépem 3.06GHZ RAM 512MB Vidikártya 128MB Sima ati readon 9250! Érted?Van egy Jó procis gépem de szar játékokat visz és van egy Jó vidikártyás gépem amibe a proci gyenge! hgy össze kéne hoznom abból hogy ha mondjuk ki venném a prociját és át tennám ebbe Akkor Most 3.06GHZ Lenne és mondjuk 2GB ramom lenne! Szerinted megérné? Vagy proci csere?
2013. aug. 4. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen a jobb processzorod ?
2013. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A jobb processzorom egy géből vettem még ki 2.8GHZ! De ember akkor nem erné meg A másik gépből ki venni? A másikba 1.8 GHZ lenne az enyémbe pedig 3.06GHZ!!! Akkor nem érné meg megcsérelni? vagy rakjam bele a 2.8GHZ procit? De nekem a 306Ghz teccik....Nem baj a másik gépem sima gép ilyen kockás játékokat visz az én gépem meg csak jobb a ram meg a vidikártya is! Akkor megéri 3.06Ghz bele rakni?
2013. aug. 4. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy megéri,csak nézd meg ,hogy kompatibilis-e az alaplappal a kártya
2013. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!