Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf. Van egy 200 oldalas...

Pdf. Van egy 200 oldalas 88500 KB méretű pdf fájlom. Hogy bontható 4 kisebb fájlra? Hogyan törölhetők belőle oldalak?

Figyelt kérdés

Szeretném emailhez csatolni, de túl nagy. 4 darabban működne.

Mondjuk elmenteném másolatként, majd meghagynék 50 oldalt, törölném a többit... De ezt hogy kell? Nem tudok nagyon angolul, és nem találok ilyent.


Segítsetek!


Légyszi ne javasoljatok fájl tömörítést, mert az nem tudom hogyan kell!



2013. aug. 5. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam, olvass utána. Viszont ha van gmailes fiókod, akkor ez is fölösleges, hiszen a Google Drive- on keresztül akár 2 gigabájtos fájl is küldhető.

2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felteszed Dropboxba, Megára, Google Drive-ba, és elküldöd a linket.
2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

"Légyszi ne javasoljatok fájl tömörítést, mert az nem tudom hogyan kell!"

A világ legegyszerűbb dolga, és millió ingyenprogram van rá, mondjuk a PeaZip.

Nagy valószínűséggel azonban a PDF is használ tömörítést, úgyhogy kérdéses, hogy mire mennél vele. Amúgy egy ekkora fájl azt sejteti, hogy szkennelt szövegről van szó, akkor a benne levő JPG-k már nem tömöríthetők értelmesen.

Nem hiszem, hogy ingyenesen meg lehetne oldani a problémádat, a PDF-ek utólagos szerkesztésére nemigen van használható program. Ha tényleg szkennelt képekből áll, kísérletezhetsz az Inkscape-pel, de nem tudom, mit kezd egy ekkora kásaheggyel.

A legszerencsésebb az lenne, ha kerítenél egy Adobe Acrobat programot (nem tévesztendő össze az A. Readerrel), az elvileg tökéletesen kezeli a PDF-eket, csak ugyi, az ára...

2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

"A legszerencsésebb az lenne..."

Nem ez lenne, hanem amit gyakorivalasz2 javasolt. Igaza van.

2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg fényképezett cucc. Nem is tudom most mit tegyek. :(
2013. aug. 6. 13:37
 6/7 tabaki ***** válasza:
Azt, amit a nálam okosabbak javasoltak.
2013. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

Ez is egy népszerű megoldás:

[link]

2013. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!