Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acerhez kellene illesztő...

Acerhez kellene illesztő progi vagy driver. Valaki ismer rá valami megoldást?

Figyelt kérdés
Nemrég lett egy Acer Aprire V3-531 típusú laptopom. Van beépített webkamera, de nincs rá feltelepítve és nem is érzékeli, hogy lenne valami. Skype-n meg ilyeneken megy, csak pl. ha képet szeretnék vele csinálni, akkor nem tudom elindítani.Dobozával nem kaptam semmit sem, amivel fel tudnám telepíteni. Valaki ismer valami illsztő progit vagy drivert küldeni?

2013. aug. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyártó oldalán elérhetsz minden szükséges drivert.
2013. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem találtam semmit sem, vagy nem tudom azt se ,hogy jó helyen kerestem-e eggyáltalán :/
2013. aug. 6. 19:33
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha "Skype-n meg ilyeneken megy" akkor elvileg fel van telepitve a drivere, de eszközkezelőben megnézheted, (Számitógép - jobb egér - Tulajdonságok - Eszközkezelő) hogy műküdéképes-e és hogy a driver fel van-e rakva (Sárga kérdőjeles az eszköz, ha nincs hozzá driver telepitve).


Neked elvileg egy program kell ami kezeli a kamerát és tudsz vele képet videót rögziteni.


- Virtualdub.

- VLC


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami egyszerű kellene, nem túl bonyolult. Amiket eddig mutattatok az eggyik se nagyon vált be nekem :(
2013. okt. 13. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!