Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft hiba vagy ez mégis mi?

Minecraft hiba vagy ez mégis mi?

Figyelt kérdés

Minap kezdtem egy survivalt.

Pár óra játék után lemásoltam, hogy ha véletlenül kitörölném vagy ilyesmi, akkor legyen egy másolat, hogy ne vesszen el.Na most az 3Mb-volt. Elkezdtem barangolni, x kordináta mentén(kb. x=100) a kezdő y kordináta 250-volt.

Ahol visszafordultam (és hazamentem) ott az y olyan 3000 körül volt.Miután visszaértem, csináltam még eggy másolatot. Ekkor már 40 Mb- volt a map. mikor visszaléptem, ment rendesen de ha elfordultam vagy próbáltam szaladgálni elkezdett szaggatni a játék, forduláskor akadt eggyet(2 sec) aztán újra visszament 80fps-re.A visszafelé úton nem volt ilyen akadás, meg egy 200 Mb-os adventure map sem akad. FAR látótávolságot is levettem de ugyanúgy akadt.(csak 80fps helyett 150-el ment.)


Előre is kösz a válaszokat.

és bocsánat hogy sokat írtam.



2013. aug. 6. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
azert akad,mert be kell toltenie az arra levo biomeokat stb.. szoval betolti a tajat
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!