Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnyitni a képeket?

Laci199 kérdése:

Hogyan tudom megnyitni a képeket?

Figyelt kérdés
Vannak képeim, amiket sajnos nem tudok megnyitni valamilyen oknál fogva. Azt írja "hogy nincs jogosultságom a fájl vagy mappa eléréséhez". Van esetleg valami másik program amivel meg tudnám valahogy nézni? Vagy valami megoldás?

2013. aug. 6. 23:45
1 2
 1/14 soccerway ***** válasza:
te képeid ezek, vagy valaki más felhasználói fiókjában vannak?
2013. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lépj be rendszergazdaként és úgy próbáld meg.


Ha nem megy indítsd el csökkentet módban ha jelszó van rajta, előtte készíts egy Jelszókiadási lemezt és be fog engedni ha nem vedd ki az alapaltból a biosz chipet.


[link]


Ha bent vagy írd át a fiókod jogosultságait.

Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Szülői felügyelet\Felhasználók szabályozása\Alkalmazáskorlátozások.


Majd indítsd újra a gépet és kész.

2013. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hú úgy látom Te értesz hozzá :) Ha esetleg átküldeném a képeket megpróbálnál kihozni nekem valamit belőle?
2013. aug. 7. 00:12
 4/14 anonim ***** válasza:

Küldjed de nem ígérek semmit.

Igazából neked kéne belépni a saját gépedről.


nathandrake2007@gmail.com

2013. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
elküldtem neked őket
2013. aug. 7. 00:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg egy üres mailt kaptam.
2013. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsánat, küldtem megint a tartalommal
2013. aug. 7. 00:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezeket nem tudom megnyitni rendszergazdaként kéne belépned és letöltened másképp nem fog menni próbáld meg úgy addig én várok.


Ha nem tudod hol van v melyik a rendszergazdai fiók akkor oda mész h Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Felhasználói fiókok és kell lennie egy olyannak h RENDSZERGAZDA. Ezt látnod kell mindenképp. Majd próbálj meg belépni Ha jelszó van rajta ki lesz írva h JELSZÓVAL VÉDVE


Szólj ha ide eljutottál.

2013. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
odáig eljutottam hogy beléptem a vezérlőpult/felhasználói fiókok de annyi.
2013. aug. 7. 01:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Ide juss el.


Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Felhasználói fiókok\Fiókok kezelése

2013. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!