Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows phone 8 on csak nekem...

Patrik1234s2 kérdése:

Windows phone 8 on csak nekem nem megy a csevegés? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval azt jelzi hogy mindenki offline nem kuldi az uziket mi lehet a baj? Előre is,köszönom a segitséget :)(lumia920)

2013. aug. 7. 14:20
 1/6 anonim válasza:

Haly!

Nekem se működik azt írja ki hogy nem indítható csevegés.

Még eddig nem találtam rá megoldást, de multkor teljesen letöröltem a telót aztán két hétig jó volt most megint rossz.

2013. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Pár hete frissített nekem is a windows phone 8,azóta nálam sem indítható a csevegés!(Lumia 620)

Aki tud valamit segíteni azt én is itt szívesen venném,köszi előre is!

2013. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítsd át a saját profilod elérhetőre
2013. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Benő91 válasza:

Szia! Én rátaláltam a megoldásra az angol Microsoftos oldalon hát megmondom eléggé nagy hülyeség de nekem működik.

Szóval 1: Offlinba teszed a Chatet (ami ugye Facebookkal van párosítva)

2: Beállításokba bekapcsolod a takarékos üzemmódot (ha be volt hagyd úgy) utána speciális (most jön a varázsolás ami szerintem tök fölös de így írták) a legutolsóra rákatt aztán a középsőre és végül a legfelsőre. Aztán kilépsz ebből és kikapcsolod a takarékos üzemmódot.

3: Visszamész a Chatbe és Onlinra állítod és ta-daaaa :) remélem nektek is működni fog.

2013. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 imokli válasza:
BENŐ! És működik! Te úristen mióta szórakozok ezzel. Besza*ás!
2013. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI tányleg jó!:D
2014. febr. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!