Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Forma 1 es honlapot készítek....

Forma 1 es honlapot készítek. Van egy intro oldal, ahol lenne 1 belépés, vagy enter gomb, amire rákattintáskor eljuttat a főoldalra, hogy tudnám azt megcsinálni hogy amikor rányomok a belépésre forma 1 es autó hang szóljon közben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld meg. A belépő oldalak 15 éve voltak divatosak.
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik forma 1 es rajongó haveromnak lesz, és szeretne 1 ilyet ha megoldható
2012. aug. 7. 20:48
 3/6 Pityeeesz ***** válasza:

[link]


Egyébként tényleg baromság, persze ilyen kispistike amatőr lávcsizós oldala stílusú hulladékokhoz elmegy még az ilyen.

2012. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Drone007 ***** válasza:

Valóban sokan nem szeretik a zümmög-csipog/dumál egy weboldal, pedig az audio effektusok lassan beszívárognak a html5 révén.

Amit te szeretnél azt leginkább flash segítségével tudod megoldani, mivel jelenleg nincs más olyan médium amivel időzített hang hatást lehet kelteni weboldalon böngészőfüggetlenül.

Keress rá a guglin mert vannak ingyenesen letölthető adaptálható flashek a neten.

Onnantól már csak javascripttel időzítened kell a gombnyomás effektusára a lejátszást (akár rejtett divben vagy iframe-ben behívott flash-sel.), ez már rajtad áll.


Sok sikert!

2012. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kegyetlenül utálom az ilyet...

Zenét hallgatok egyszer csak megszólal egy másik és még leállítani sem tudom...

2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként a sajátomba én sem raknék ilyeneket, de hát ízlések és pofonok.
2012. aug. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!