Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelentkezik be a...

Miért nem jelentkezik be a Battlelog-ra?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom nevében kérdezem. Megvan neki a Battlefield 3 játék, feltette az Origin-t és le is töltötte a játékot. Be van jelentkezve az Origin-be, de amikor elindítja a játékot, akkor a Battlelog-ra nem tud bejelentkezni. Pedig az e-mail-nek és a jelszónak jó kellene, hogy legyen. Csak az a vicces, hogy ha rákkantint az "elfelejtette a jelszó"-ra, akkor az e-mail-én nem kap semmit. De ha az Origin jelszó emlékeztetőre megy rá úgy pedig oda küldi.

2013. aug. 8. 16:48
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van, de nemtudom mit csináljak, nem enged be sehogy
2013. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kitiltottak minden 16 év alattit.

Ez van.

2013. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
de ha teljesen uninstallálom és más emaillel megint megcsinálom(csak mostmár más korral akkor sikerül nem?
2013. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá. 1 db profilt vettél igazából a játékhoz, nem a játèkot végtelen profillal.
2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és honnan veszed h 16 év alattiakat kitöröltek vagy tiltottak?
2013. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és akkor ha 16 alatt vagyok akkor nincs értelme megvennem a bf4-et mert akkor onnan is kitiltanak nem?
2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!