Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet, hogy egy Skype ismerősö...

Lehet, hogy egy Skype ismerősöm nem kapja meg a leveleimet, és én se az övéit?

Figyelt kérdés

Egyik Skype ismerősömmel (Ausztráliában él, én meg ugye Magyarországon) egyszerűen képtelen vagyok kapcsolatot tartani. Rengetegszer írok neki, néha el is érhető, és nem reagál rám. Eleinte azt hittem, hogy megharagudott rám, de aztán szerdán (tegnap) kaptam tőle egy üzenetet, amit szombaton írt! Pedig azóta legalább 5-6-szor elérhető volt, minden egyes alkalommal 1-2 órára. Lehetséges, hogy csak egyszerűen nem kapja meg az üzeneteket?


UI: A szürke kis karika (még nem kézbesítve) nem forog az üzenetem mellett!



2013. aug. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet lassú internet kapcsolat is.Nézd meg az internet kapcsolatod.Ha nálad jó,kérd meg (ha tudod) hogy nézze meg ő is a sajátját.

[link]

2013. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, végül kiderült, hogy szar a gépe (vagy mi) és állandóan elérhetőnek jelzi (plusz nem is gyakran van ott).


De azért köszi a válaszod!

2013. aug. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!