Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene az u torrent-e...

Valaki segítene az u torrent-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogyan tudnám elindítani a kényszertett ellenőrzést. Vagyis, hogy leellenőrizze a letöltött torrentet. Töltöttem egy sorozatot epizódonként de most letörölték és csak a évad pack van felrakva. Létre hoztam egy új mappát és be pakoltam az eddigi letöltött epizódokat. Majd le szedtem az évad pack torrentjét és reméltem, hogy érzékeli az eddigi fájlokat és csak azokat szedi le ami hiányzik de tévedtem. Hogyan tudnám elérni, hogy csak azt szedje le ami hiányzik és folytassa a seed-et? remélem valamennyire érhetően fogalmaztam :D

2013. aug. 9. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Létrehozod az évadpakkban található mappaszerkezetet, és abban elhelyezed a fájlokat. A torrentet elindítva a meglévőket ellenőriznie kell automatikusan, és egyezés esetén azokat már átugorja.


A kényszerített ellenőrzés csak akkor működik, ha a torrent le van stoppolva. Megállítod-ellenőrzés-elindítod.

2013. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!