Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most tettem fel a Windows7-et...

Most tettem fel a Windows7-et de nem arra a particióra ahol eddig volt. Megmaradt minden dokumentum. Minden, annyi hogy üres a destkop. Most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
El lehet valahogy tüntetni minden fájlt és újra telepiteni a Windowst? Egyébként meg nem DVD-ről csináltam hanem egyből a gépen. Mert azt írta,h nem talál valami Bootfile-t. Tudom hogy nagyon rosszul csináltam.Segítsetek

2013. aug. 10. 14:06
1 2
 1/11 soccerway ***** válasza:
ha nem indul a telepítő, szar, írd ki újra vagy szerezz valahonnan egyet.
2013. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy kell Bootolni? Mert Youtubon néztem de túl egyszerűnek tűnt..Amúgy ha rendesen telepíti akkor eltűnik a C-ből minden?
2013. aug. 10. 14:12
 3/11 soccerway ***** válasza:
igen, főleg ha formázod a partíciót. Bootolni úgy kell hogy berakod a lemezt és biosban beállítod hogy arról induljon a gép, ennyi.
2013. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudsz valami videót? új vagyok még ilyen térben..Mit kell beírni BIOS-ba..
2013. aug. 10. 14:21
 5/11 soccerway ***** válasza:
nem tudok, de google tud biztos nem is egyet. kulcsszó: windows 7 telepítés
2013. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké,de ha meglenne,most melyik particióra tegyem fel?..

Amelyiken most van(de nem arra kellett volna) vagy ahol a régi volt?

2013. aug. 10. 14:25
 7/11 soccerway ***** válasza:
nekem 8 hova rakod, inkább az elsőre, előtte formázd le mind a kettőt ha nincs semmi fontos adat rajta.
2013. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy az előző winfosból megmaradjanak a cuccaid akkor mindenképpen mentsd ki. Rendesen szétcincáltad a cuccot úgyhogy teljes újra telepítés kell.

Fogod magad, kiírod a telepítőt utána bepattintod a gépbe. restart és addig fekszel rá az F2, F8, F9, F11, F12 gombok valamelyikére amíg be nem jön a bios. Azért mondok ennyi gombot mert ahány gép annyiféle bios. Utána megkeresed a boot szekciót ahol be lehet állítani a boot devices-t (bootolható eszközöket). Az ott leírtak szerint beállítod hogy az optikai meghajtód legyen az első helyen a második helyen a vinyód. kilépsz ( elmentve a változtatásokat persze ).

Ekkor újra indul a géped majd ha jól írtad ki a lemezt akkor bootolni fog a telepítő. A telepítőben csak annyi, hogy a rendszer/ system nevű partícióra telepíted újra a windowst. Megszülsz 3-10 gyereket és leélsz 3 generációt utána kész a windowsod. :)

2013. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)) nekem a BIOS delete gombbal jön be.Meg is van az az opció,hogy Boot,de csak 3ilyen szó van. Nem mint a videókban. És nem is ír olyat,hogy DVDrom vagy ilyesmi
2013. aug. 10. 14:56
 10/11 A kérdező kommentje:
És egyébként a lemezt is bootolni kell valahogy? Nem elég ha csak a BIOS-ba állitom be?
2013. aug. 10. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!