Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha megvan az üres tárhely...

Ha megvan az üres tárhely domainnel, akkor most hogyan tegyem rá a wordpresst?

Figyelt kérdés

Vetem tárhelyet és doman nevet.A kettőt "összehangoltam"

Most a böngészőben elérhető a domain nevem,viszont csak az INTERWORX szöveget írja ki angolul,hogy ez egy teszt oldal és hog működik stb...


Akkor most erre hogyan tudok wordpress-t telepíteni?

FTP-vel felraktam a domainnevem.com mappába a wordpress mappát úgy ahogy van..

Most akkor hogyan tovább?

Egyik blogról olvasom ,hogy hogyan kell telepíteni és ot azt írja a blog készítője,hogy mikor beírom a keresőbe a weboldalam nevét,akkor ki kéne ,hogy adja a wordpress telepítőjét..most akkor hogyan tovább?


Valaki,életmentő lenne!:S


2013. jún. 15. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hová raktad a wordpress fájljait? A root-ba, vagy root/wordpress mappába? Ha utóbbi, akkor vagy írd be a domain mögé hogy /wordpress, vagy tedd ki tartalmát a root-ba.
2013. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

...nekem nincs itt olyan,hogy root mappa

A domainnevem.com mappába belementem és ott volt olyan mappa,hogy html.Ebbe beletettem simán a wordpress mappát.De így nem működött a dolog.

Most viszont az INTERWORX felületen találtam egy olyan lehetőséget,hogy fel lehet telepíteni a wordpress-t és ott feltelepítettem. De így se jött létre rot mappa..


Most olyan mappák vannak,hogy:

.softaculous

domainnevem.com

var

meg egy public_HTML fájl..

Most be enged a wordpress kezelőfelületére,de csak úgy adja ki a honlapomat,ha úgy írom a böngészeőbe,hogy:

domainnevem.com/wp

Nem lehetne valahogy úgy elérni a weblapot,hogy ne kelljen /wp-t írni utána?

2013. jún. 15. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy "root mappa" azt jelenti, hogy gyökérkönyvtár, azaz a kiindulási könyvtár, a te esetedben most a "domainnevem.com mappa".


--


Ahhoz, hogy ne kelljen /wp mappa a domain után, helyezz egy index.php-t a public_html mappába, ezzel a tartalommal:


<?php header("Location: /wp/"); ?>


Ha így nem működik, akkor:


<?php header("Location: /wp/index.php"); ?>

2013. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaa..értem.

Hát én a wordpress tartalmát a domainnevem.com mappán belül a html-be raktam.és egy wp mappát tettem ide és ebbe vannak a wordpress fájlok..

tehát:

domainnevem.com/html/wp/wordpress fájlok

Ez így okés? jó helyre raktam?

Amúgy sajnos egyik változatal se működik nekem ..:(

2013. jún. 15. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, gondolkodjunk. Mit tapasztaltál?

1. betetted a wp mappába a wordpress fájljait

2. böngészőből úgy éred el a wordpress, ha a domain.com/wp-t írod be


Tehhhhhát: a wordpress fájljait NE a wp mappába tedd, hanem eggyel kívülre, vagyis akkor abba a html mappába.

2013. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahhaa..okés,most mindjárt meg is csinálom.
2013. jún. 15. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát nemjó..csak annyi,hogy mostmár /wp-vel se jön be az oldal:/
2013. jún. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!