Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a Microsoft...

Janicsuhran kérdése:

Mi baja lehet a Microsoft World 2007esnek? Kérlek HELP!

Figyelt kérdés

Vettem egy új notebookot (lenovo v580), rátettem a win7et (eredeti win8at letöröltem mert nem tetszett), driverekkel sokat baxakodtam, mert nem mukodtem, annak ellenére h az official drivereket probaltam a lenovo.com-ról "-.-

rátettem az office csomagot is, mert ugye tanuláshoz elengedhetetlen. Amikor létrehozok 1 új dokumentumot és k ki akarom nyitni egy furcsa hibaüzenet fogad, de ezelőtt még a windows megprobaálja beálitani a worldot... (orosz nyelvü az op rendszer)

Ilyen amikor tölt az a valami:

[link]

És ilyen amikor kiirja a hibát:

[link]

Az van odairva h a telepítés folyamatában javíthatatlan hiba történt.

Már újratelepítettem, probaltam hátha a netframework, azt is ujratettem, advances system care 6-ot is kitöröltem, mert azthittem h az a hibás...

Gépem:

Intel i5 2.6gh (2magos)

nVidia Gforce GT645m 2gb

1 tera hdd

1 hónapos sincs.. de csak most vettem észre h nemmegy az office csomag, mert ugye se az exel se a power point nemmegy ..

KÉRLEK SEGíTSETEK :SSS



2013. aug. 10. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
tölts le egy normális office csomagot mert biztos hibás maga a program
2013. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2x töltöttem le, egyszer letöltöttem egy 2010eset is, ugyanazt csinálja mindegyiknél. :S
2013. aug. 10. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor próbáld az open office nevű programot feltenni annak kellene mennie
2013. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és abba van prezentációszerkesztő is? mert nekem az is elengedhetetlen, és az open office-val irt szövegeket ki lehet nyitni worldel is?
2013. aug. 11. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D Működik az openoffice :DD

Van rajta minden ami nekem kell :D remélem a filejait a office world is kinyitja :\

2013. aug. 11. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
én is remélem.már nagyon rég nem haszáltam az open officet
2013. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!