Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van értelme a task killereknek...

Van értelme a task killereknek egy mai átlag andriodos gépen? 1 GB RAM, dual core cpu, ICS vagy JB droid.

Figyelt kérdés
Szerintem a világon semmi, többet árt mint használ, és mégis a Google Play-en a top letöltések között örökös tagok a task killerek. Rengetegen töltögetik őket. De minek?
2013. aug. 11. 08:52
 1/3 anonim válasza:
Semmi értelme, ha "kilövöd" az egyik futó app-ot akk általában egyből vissza is kapcsol. Jó tulajdonsága max hogy a néha beragadt, hibás progit ki tudod kapcsolni vele
2013. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt az érvet ezerszer olvastam már, és sose értettem

honnan tudhatom hogy ha a task listben ott egy program amit nem használok de ott van, és kilövöm és azonnal visszatölt-akkor az egy beragadt program vagy egy teljesen normálisan működő program?

pl. ott van az elixir nevű system diag app. na most annak mi értelme hogy egyszer lefuttatom, megnézem mint mond a gépemről és utána folyamatosan ott van a task listben. kilőhetem ezerszer, ezerszer tölt vissza. és nem hibás app.

és millió és millió ilyen program van amit az ember egyszer- egyszer futtat és mégis állandóan ott figyel kilőhetetlenül. de minek?

néha beragadt,

2013. aug. 11. 13:47
 3/3 anonim válasza:
Az android már csak ilyen :/
2013. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!