Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb a tanáromhoz? (Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne írjanak olyanokat hogy nincs értelme, meg kihasznál, nem gondolja komolyan. Én most olyan emberek véleményét várom akik feltudják úgy fogni, mint két átlag ember szerelme)

Figyelt kérdés
Egy éve szerelmes vagyok a középiskolai tanáromba. 18 éves vagyok ő 33. Gyakran, flörtölünk egymással, e-maileket váltunk. Folyton keressük egymás társaságát. De az utóbbi időben, úgy egy hónapja, nem beszéltünk, csak az iskolában személyesen az e-mailei elmaradtak. És most kitört a nyári szünet, és nem tudom hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot, és egyáltalán hogy, vagy várjam hátha keres ő?! Hogyan léphetnék úgy, hogy ne essek pofára, célzásra gondolok amiből ha valóban akar valamit akkor egyértelmű hogy leveszi, de ha nem akkor észre se fogja venni. Csak hogy tudjam mit szeretne valójában, ne áltassam magam tovább.
2011. jún. 20. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy van-e barátnője.
2011. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így nem írhatok, rá hogy Van e barátnője valami nyomosabb oka kell hogy legyen. Amúgy meg nincsen senkije. Ezt már rég tudom.
2011. jún. 20. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:

írj rá hogy van?, hogy telik a szünete, meg hasonlók. eleinte csak így felszínesen. majd jöhetnek a méllyebb témák is, mint a hétköznapok részletezésén belül egy ember jellemzése, abból át lehet vinni a témát arra, hogy szerelem meg párkapcsolat.

csak aztán ügyesen ;)

és érettségid végéig tartsátok titokban.

2011. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehet jegyezni, hogy hiányzik és sokat gondolsz rá.
2011. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint férfira:D
2011. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, és hogy nem kezdtetek el rögtön utálatoskodni. :) Ami azt illeti most már késő vam, no meg hát még egy hete sem tart a szünet nekik még ilyenkor munka van. :) Meg ez egyszeri beszélgetés, nem több alkalom, pedig az lenne a legjobb. Ha leírom hogy hiányzik, abból szerintem egyértelműen kiderül minden.
2011. jún. 20. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:

szia :)

mi történt azóta? együtt vagytok/voltatok?

2013. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!