Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtuális mikrofon, kis...

Virtuális mikrofon, kis segítséget kérnék! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, láttam, hogy már volt hasonló kérdés, és érkezett is rá válasz...


Olyan programot keresek, amivel lehetővé válik, az, hogy ha én hallgatok egy zenét mondjuk YouTube-on, akkor azt hallják a többik mondjuk TeamSpeakon, vagy Skypon. Szóval ha ez a célom, akkor ne kelljen hangszóróra tennem a gépet, hogy belehallatszódjon a mikrofonba, hanem simán ami a gépbe szól az olyan legyen mintha mikrofonba mondanám.


Erre a Stereo Mix nevű programot írták válasznak, ami xp-n alapból van. Namost. Nekem Xp-m van, de céges... alapból nincsen rajta ilyen program, viszont nem is lehet telepíteni, mert nincs admin jog. Azonban sok más programot lehet, szóval egy olyat kéne találni amit tudnék telepíteni... annyit kérnék hogy írjatok ilyen program neveket, és megpróbálom telepíteni őket.


Köszönöm előre is, minden jót!


2013. aug. 11. 16:56
 1/1 norbi1525 válasza:
a hang kimenetbe (zöld) bedugsz egy jack-jack kábelt és a másik végét a vonalbemenetbe (kék) és beállítod hangbemenetnek.
2013. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!