Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami automatikusan besorszámozza a képeket, vagy kénytelen vagyok egyesével végig csinálni?

Figyelt kérdés
A képszerkesztésből ezt a részt utálom a legjobban és most ezer képet kell végigsorszámozni, aztán gondoltam, megkérdezem hátha kitaláltak már valamit erre is. De biztos nincs ilyen szerencsém.
2013. aug. 12. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Total Commander: Fájl/Csoportos átnevezés (CTRL+M)
2013. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

IrfanView nevű képnézegető is meg tudja csinálni.


[link]

2013. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egy csomó megoldás létezik, én is a Total Commandert használom...
2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Óó de jó. Köszönöm. Ez most nagyon jól esett!! :)
2013. aug. 12. 18:02
 5/7 tabaki ***** válasza:

Free Commander is megcsinálja, az még ingyen is van. Ha rafináltabb megoldásokra is áhítozol:

[link]

2013. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:
Csak, hogy bővebb legyen a választék: XnView. Ez is egy ingyenes képnézegető, vagy inkább képkezelő. Tud magyarul, és nagyon sok szolgáltatása van, többek között a csoportos átnevezés is.
2013. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek. A Total commanderrel sikerült megoldanom. Csak azt sajnálom, hogy nem kérdeztem meg már pár évvel ezelőtt. De jobb később mint soha :)

Köszi még egyszer.

2013. aug. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!