Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépem nem nyissa meg...

A számítógépem nem nyissa meg se a boot-ot se a BIOS-t, mi a baja?

Figyelt kérdés
indításkor nyomom az F2-őt nem jön be a BISO F12 nél se boot valahogy telepíteni kell?

#boot-xp
2013. aug. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"DEL"-t próbáltad? (delete)

Én úgy szoktam (billentyűtől függetlenül) hogy ütemesen nyomogatom, míg be nem jön.

2013. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Sokféle megoldás lehet, próbálgasd végig a többi funkcióbillentyűket is. De bootolás közben ki is szokta írni egy-két másodpercre, figyeld a képernyőt, hátha elcsíped.
2013. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen próbáltam már delete bill-el is de semmi sehogy se akar bejönni letöltöttem egy BIOS vamit és indításkor bejött de nem
2013. aug. 13. 09:11
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetett választani semmit pl hogy cd/boot usb/bott semi olyanra nem reagáll enter stb valami más boot program kéne valaki tud
2013. aug. 13. 09:14
 5/5 A kérdező kommentje:
módosítok nem BIOS vami hanem boot vami :) valaki linkelne egy ilyen féle programot amit letöltök és indításkor indula,, xp hez
2013. aug. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!