Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem hasznalya a szamitogepem...

Robertooh kérdése:

Nem hasznalya a szamitogepem a PCI videokartyat (ha rakotom a monitort bese kapcsol, brobaltam tobb videokartyaval is), csak az integralt videokartyat hasznalya. Acer M1640. Probaltam a BIOS-ba atalitani de nem lehetettt. Mit csinalyak?

Figyelt kérdés

#robertooh
2013. márc. 6. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy helyesírási kéziszótárt,mert nem értem a kérdést.
2013. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

1.) Vegyél egy helyesírási kézikönyvet és amíg nem olvastad rongyosra, addig semmit!

2.) Olvass sok mást is, növelni fogja a fogalmazási képességedet!

3.) A gépedhez meg hívj egy szakembert! (szóban, mert írásban nem fogja tudni eldönteni, hogy meghívást vagy gyászjelentést kapott)

2013. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Komplikato ***** válasza:

[link]


[link]


Na most ebben az alaplapban ha PCI-E, ha PCI kártyát teszel, akkor is mennie kell. Sőt ha találnál PCI-E1x-es VGA-t (jó drágáért van) az is menne.


Kiindulok abból, hogy te PCI-E kártyát akartál írni. A kérdés az konkrétan az milyen VGA? Pontos típusa? Van rajta tápcsatlakozó? Az be van kötve? A tápod a procival elbírja?


Mit nem lehet konkrétan állítani a Biosban?


Monitort jó csatlakozójára kötötted a kártyának?

2013. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te mennyi idős vagy? 2?

Mert akkor dícséretes hogy ez így kijött belőled!

2013. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első kettőn még mindig sírok. :D
2013. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bekötöttem a táp csatlakozóját és a monitort kábelét is jó helyre tettem. De nem ad jelet. Át akartam álítani a bios-ban hogy ne az integrált video kártyát használya.
2013. márc. 6. 23:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap,milyen VGA?
2013. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] az alaplap és HIS Radeon HD 5750 1Gb GDDR5 PCI-ex videokártya.
2013. márc. 6. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Valahogy kéne csinálod egy képet a BIOS felületről,aztán itt a hozzáértőbbek majd tudnak mondani valami okosabbat.
2013. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2013. márc. 6. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!