Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed Carbon magyaros...

Need For Speed Carbon magyarosítás. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
lent van maga a carbon, működik nincs baj vele de angol és most játszok vele először. Letöltöttem egy magyarosító programot de én tök hülye vagyok a gépekhez amúgy.. annyi van oda írva h a program könyvtárát jelöljem ki.. tallózásban az oké, de melyik a könyvtára? A játékot asztalra telepítettem egy mappába, abba van minden ahhoz való. Mit jelöljek ki könyvtárának?Vagy mit csináljak?
2013. aug. 14. 01:37
 1/3 Rick92 ***** válasza:
Ha az asztalra telepítetted egy mappába, akkor azt a mappát kell betallózni neki.(Asztal/mappaneve) Oda fog fájlokat másolni amik tartalmazzák a feliratot.
2013. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

asziszem igy kel hogy csak bemasolod en mondjuk alabol magyarul toltotem le de lenyektelen asziszem igy kel mert mas jatekoknal nem asziszem ez az egyetlen jatek amit tudok es igykel magyarositani de egy jo tipp mer bajlotsz a jatek letoltesevel es utana meg keresel egy magyarositast

mar alapbol tolzsdle magyarul

2013. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itt a magyarosításhozzá ez saját magát telepíti : [link]
2017. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!