Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minecraft egy fura hibája,...

A minecraft egy fura hibája, eddig még nem láttam ilyet,1.6-tól néma a játék. Ki látott már ilyet?

Figyelt kérdés
Jóéjt, egy érdekes problémába botlottam. Szóval, leszedtem egy tört minecraft launchert, most nem jut eszembe milyen, de ha kell megnézem. Az összes eddigi verziót tudja futtatni. Szóval ezt egy win7-es gépen szedtem le, futott is szépen, viszont mikor átraktam egy másik gépre, xp-sre, a megfelelő mappába ott az 1.6-tól kezdve néma a játék, a régebbiek szépen mennek de 1.6tól semmi hangot nem ad. Illetve talán néha egy-egy pici random, de lehetet már csak képzelődöm :D Sok mindent néztem már, az ilyen akár dolgokat de semmi, ami azért elég zavaró ebben a játékban. Mellesleg amit még észrevettem, az az, h mikor az említett legújabb verziókat futtatom, azok egy másik könyvtárat is létrehoz, ahová a mentesek és pár dolog megy, ez közvetlen a c meghajtón van, ilyen win7 alatt nem volt. Szóval ez elég új probléma nekem, pedig már láttam pár dolgot :D valaki látott már ilyet? Tud rá megoldást?

2013. aug. 14. 04:14
 1/6 anonim válasza:

heló próbáld meg letölteni hu-minecraftot jobbat most nem tudok tedd fel azt és frissítsd fel. Nézd meg azzal hogy működik e. Küldök linket [link]

regizel letöltöd kell hozzzá java is

2013. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vedd meg az eredeti verziót! Colos már tojik az egész minecraftra! >:(
2013. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a magyart itt nem tudom, azért is szedtem le ezt, ezen a gépen nincs net, sőt, ebben a lakásban sincs, de máshol ment a magyar :) meg mondom, itt is megy a régebbieknél a hang, csak 1.6 után kussol :/ nem lehet, h vmi fájl vagy mappa hiányzik? Esetleg ezeknek a könyvtára változik? Amúgy meg ha lesz rá keret, megveszem, de most van annak a, ha jól tudom 20 dollárnak jobb helye is... Szal ötletek?
2013. aug. 14. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Öhm... Új hírek, néha van hang, 1.6.1ben még zene is de nem mindennek, pl a földblokknak van mindenféle, a kőnek nincs, meg kb másnak sem :D ez egyre érdekesebb :D
2013. aug. 14. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Eredetinél akkor csinálta ezt a minecraft ha megváltoztattad a verzió használatát egy profilnak.
2013. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
erről írnál pontosabban? Lehet vmi ilyesmi, meg amúgy is érdekesnek tartom :D
2013. aug. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!