Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnyitni az...

Hogyan tudom megnyitni az ilyen formátumokat?

Figyelt kérdés

PDF formátumban töltöttem le két könyvet, ami megtetszett és még el akarom olvasni!

Microsoft Word dokumentummal nyitottam meg. Kérte a betű típusát és a nyelvet..! Rákattintottam a nyelvre..stb, és csak kódolt betűket hozott fel.

A PDF formátumot szeretném lementve megnyitni, de nem tudom.

Oldalnyival próbáltam kimásolni, de nagyon nehéz úgy, mivel be kell állítgatni a betűméreteket és egyben sajnos a 150 oldalt nem tudom átmásolni.

Van erre valami program? Vagy hogyan tudnák ilyen online, lementett könyveket lehetőleg Microsoft Word dokumentumba lementeni, vagy kimásolni oda az egészet?



2013. aug. 15. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy PDF-olvasóra van szükséged. Foxit Reader ingyenes és kis program, azzal menni fog.
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adobe Reader is ingyenes, és tuti minden pdf megy vele ;)

és ez az original.

2013. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!