Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs5 programmal,...

Cbaparizsi kérdése:

Photoshop cs5 programmal, hogy tudok kivágni úgy alakot, hogy ha lementem máshova (beillesztem egy videóklipbe), akkor nem legyen mögötte a fehér háttér, hanem csak a kivágott alak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 09:17
 1/7 Mysticista ***** válasza:

shift + ctrl + alt + s


és jobb felső részen lesz a fájlformátum. ott ne jpeg legyen, hanem png-24, transparency legyen pipálva. - így csak a grafika marad, nem lesz fehér háttér

2013. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mysticista ***** válasza:
természetesen ehhez az kell, hogy ne legyen background layer, hanem csak a kivágott elem layere. ha lenne background layer, azt töröld, vagy dupla katt rá, így szerkeszthető réteg lesz belőle, és nyomd ki a szemét.
2013. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget!
2013. aug. 15. 09:25
 4/7 Mysticista ***** válasza:
nincs mit, egy zöld kezet azért dobj már...csomóan lepontoznak :D
2013. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetes, dobtam.
2013. aug. 15. 09:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Most megkeveredtem, tehát ha kinyomom a szemet, akkor csak a fehér lap marad eltűnik a grafika. Másrészt az még a problémám, hogy a videóba fehér háttérrel tudom csak betenni, ami amikor átállítom lightenre, akkor bár a fehér átlátszó lesz és csak a grafika látszódik viszont csak a fehér rész mérete mögött látom a videót, mit csináljak?
2013. aug. 15. 10:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldani a problémát, a paint-al megnagyítottam.
2013. aug. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!