Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internet Explorer?

Internet Explorer?

Figyelt kérdés
Nem tudom valahogy leinstallálni a gépemről az internet explorert? mert nagyon idegesít és csak a baj van vele vagy ha nem tudom leszedni akkor letiltani a használatát vagy ilyesmi nincs erre valami módszer?

2013. aug. 15. 09:46
 1/5 Mysticista ***** válasza:
100%
nem tudod leszedni, mert rengeteg dologba beépül. mondhatni...alapműveletekbe. de tegyél fel egy másik böngészőt, pl google chrome, és állítsd be alapértelmezettnek. onnantól elő se jön az IE
2013. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Felteszel egy másik böngészőt, és beállítod alapértelmezettnek. Senki nem kötelez rá, hogy azt használd, használhatsz Firefoxot, Chrome-ot, Operát, meg még egy rakás másik böngészőt.

Az idegesség ellen meg ezt tudom ajánlani: [link]

2013. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mysticista ***** válasza:
41%
firefoxot nem ajánlom, ha nem akarod széjjelvágni a billentyűzeted. azt a lassú, w3c szabványokat nem ismerő trágyakupacot kerüld el messzeívbe
2013. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ én google chromot használok de néha spontán megnyílik az explorer
2013. aug. 15. 11:00
 5/5 Mysticista ***** válasza:
akkor lehet érdemes lenne malwaret keresni a masinán
2013. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!