Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ISO file-t bootolni?

Hogy lehet ISO file-t bootolni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy op. rendszert,de ISO-ban... kicsomagoltam és úgy írtam rá 1 dvd-re,de sajnos nem lehet így bootolni... gondolom megkérlek titeket,hogy írjátok le részletesen,hogy mit kell hogy tegyek,ha iso-fájlt akarok bootolni...
2013. aug. 15. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iso-t kell kiírni, de ezt már nem kell kicsomagolni (nem is lehet, nem is tudom, hogy csináltad). Jól állítod be a boot sorrendjét (cd/dvd, hdd, floppy)?
2013. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem bonyolult. Ott már elrontottad, hogy kicsomagoltad. Azt felejtsd el! Egy bármilyen ingyenes lemez író programban válaszd a "képfájl írása" (vagy lemezlép, vagy hasonló)lehetőséget.

Betallózod az ISO fájlt, és a lehető leglassabb írási sebességet beállítva, megírod a lemezt.

2013. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy kell kiírni hogy betalozod az íróba megkeresed a lemezkép írása opciót és max 8x-an kiírod.


Nehogy kibontsd a fájlt mert akkor el is szúrtad és nehogy maxon írd ki mert rossz lesz.


Aztán bemész a biosba a post ki kell írja h mivel mész be ha bent vagy boot fül az elsődleges prioritást állítsd a meghajtóra majd mentsd el és kész.

2013. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!