Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Muonline-hoz hasonló...

Milyen Muonline-hoz hasonló témájú játékok vannak?

Figyelt kérdés
előre is köszi a segítséget
2009. okt. 28. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
metin2, WoW
2009. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ách nem csak ezek

itt van mind: [link]

2009. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 28. 19:34
 4/6 anonim válasza:
caba online. mux online. metin2. wow
2011. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gatesof anadron , az a wow klonja am de nagyon szopatos azt éri el hogy fizes , metin 2 bunko emberek mu ban ajánlom az infinitymu-t de ezt csak azoknak akik nem akkarnak 1 évet várni az 5 ös rr-hez ott kb 5 percenként nyomod az rr-t 3 lvl wing 2 perc allat ful ex cuc a boltban sok a golden fenrir szerintem ez a lgjobb am , már kijött a seson 6 uj character lvl 4 es wing aszem airthMu-n van, de ott van még az aion csak azt meg kell veni ,wow tauri bonyolult letöltés , magyar mu seson 5 sok az ex de nem könyű fejlödni hát ezeket ajánlom szerintem a legjobb RPG-MMORPG a MU.
2011. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a gates of a-t ismerem,de nekem nem jön be... amugy köszi szépen eddig én se találtam jobbat. amugy nekem a mufilecity jött be a legjobban, de eltűnt a 13rreset karakterem -.- és már 3.lvl is megvolt >.<
2011. júl. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!