Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-ből AVI-ba konvertálás+vágás?

DVD-ből AVI-ba konvertálás+vágás?

Figyelt kérdés
Megcsináltam,de bizonyos részeknél nincs kép,illetve hang.Nagyon rossz minőségű lett.Milyen programmal csináljam?Vagy más formátumba konvertáljam?Továbbá az is lenne a kérdésem,hogy milyen vágó programot ajánlotok?A Windows Movie Maker(XP) nagyon jó,csak sajnos valamiért nem ismeri fel sose azt a formátumot,amit adnék neki.Talán mert win7-es gépem van,és zavarja,na de a win7-es Movie Maker gyalázatosan működik.

#dvd-avi-konvertálás-vágás
2013. aug. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A movie maker sosem volt nagyon jó - kb annyit ér a vágószoftverek között, mint a paint a rajzprogramokhoz mérve.


[link]


Vágáshoz én kapásból Vegas t mondanék, de ha a movie maker elég volt neked, akkor gondolom kissé overkill lenne. Mintha virtual dub-al is lehetne vágni, de ezer éve nem használtam(akkor is csak arra, hogy összefűzzem a több lemezes filmeket egy avi ba).

2013. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most találtam a neten egy részletes leírást még az előbb,majd megnézem,mi sül ki belőle,azután meg majd meglátjuk :)
2013. aug. 17. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes progik közül ilyen célra a Freemake Video Converter-t ajánlom.
2013. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na amit találtam,az nagyon jól bevált,de mindenkinek nyomtam egy lájkot :)
2013. aug. 17. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Használj Format Factory nevű progit szinte mindent tud mindebe konvertálni. Egyszerű vágáshoz ott a Windows Move Maker.
2013. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt használom,kicsit hosszadalmas volt végigkövetni,de teljesen megfelelt:

[link]

2013. aug. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!