Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Metin2MesterNext....

Nem indul a Metin2MesterNext. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú időt vártam hogy feltelepítse a Metin2MesterNextet a gép, elindul, (vagyis el akart) és a videókártya 2 másodpercre leáll, visszajön a kép és hibát ír ki hhogy valami 3D grapics-al baj van. A Minecraft se indult a vidikártya miatt, de szerintem nincs nagy köze egymáshoz mert a minecraft becrackelt ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4.. ezen meg már a kép elment már másodpercre. Teendő? Várom a válaszokat.

2013. aug. 19. 11:51
 1/1 OneHitGoHome ***** válasza:
Ha beírnád akár a gugli fordítóba akkor valalmit tudnál is vele kezdeni nah m1...A géped nem bírja a grafikát,szedj le 1drivert és állítsd a legkissebbre,én vettem új vidikártyát leszedtem a legújabb drivert és full grafikán megy.
2013. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!