Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy fájlt szeretnék darabolni....

Egy fájlt szeretnék darabolni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, mint amikor pl letölt valaki egy filmet, és az ilyen 15 megabájtos darabokban van, és mondjuk WinRar-al lehet összeilleszteni a darabokat..
2009. okt. 29. 10:33
 1/5 Jenci ***** válasza:
91%
Winrar-ral kel darabolni vagy én már csináltam a Total Commander-rel is.Mindkettőben megadhatod a darabolt fájl méretét.
2009. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de kicsit lehetnél konkrétabb.. :) nem vagyok debil, de hol találom a winrar-ban ezt az opciót?
2009. okt. 29. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd a Total Commandert. Az egyik fájl ablakban kijelölöd a fájlt a space billentyűvel vagy a jobb oldali egér egyszeri megnyomásával, a másik fájl ablakot pedig oda irányítsd ahova darabolni szeretnéd. Eztuán a felső menüsoron Fájl -> Fájldarabolás... Innentől pedig egész egyértelműen be tudod állítani a darabok méretét és OK gomb.
2009. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jenci ***** válasza:
100%
Bocsi,akkor mondom:megnyitod a winrart--varázsló--új archivum létrehozása--megkeresed mit akarsz darabolni--a következő oldalon alul beállítod a darabok méretét--befejezés.Ezek után szépen elkezdi darabolni a fájlt.
2009. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. okt. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!