Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az op rendszeren kívül telepít...

Levis56 kérdése:

Az op rendszeren kívül telepített lemezre mentett programokat képfájlként kell kimenteni vagy elég simán a biztonsági másolat készítése programmal?

Figyelt kérdés
Amit készítettem másolatot azok Winrar formában vannak a lemezen új op rendszer telepítése után ezeket egyenként kell kicsomagolnom és bemásolni vagy van más mód hogy a lemezen lévő összes mappát fájlt egyszerre lementse a gép oda ahova a kimentés előtt volt?

2013. aug. 20. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk van a c, ahol a win van. Van egy D meghajtó, s amit oda feltelepítettél akarod kiírni, oprendszert újrarakni, majd a progit visszamásolni? Jól értem?

Mert ez így nem megy. A feltelepített progik 99% a a c re is pakol dolgokat,akkor is, ha nem oda telepíted, így azokat újra kell rakni a win után. A telepítő file t kell kimentened, nem pedig a feltelepített programmappákat. Iso ba nem kell, minek? Jó ahogy van.

2013. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy olyan progik vannak a mostani op rendszeren amik torrent oldalról lettek leszedve PL Vipre aminek életre szóló licence van de a rendszer karbantartók is pro licencesek,egy esetleges új op rendszer telepítése után nem biztos hogy ugyan ezek a progik még meglesznek torrenten ezért gondoltam hogy ezeket kimentem lemezre és újratelepítés után a másolatokat erről a lemezről telepítem a friss op rendszerre.Ha a mostani op rendszert az összes általam telepített programmal együtt másolom le lemezre nem biztos hogy ráfér egy 4.7 GB-os dvd-re,és nem tudom hogy ezt a biztonsági másolatot tudom e valami zűr esetén telepítő lemezként használni?
2013. aug. 20. 07:52
 3/9 A kérdező kommentje:

Így néz ki a kimentett adatokkal a lemez.

[link]

2013. aug. 20. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A torrentről amit leszedtél file írd ki. Akk bármikor feltelepítheted. Gondolom miután a progit feltelepítetted nem törölted ezt ki. Ha igen, akkor csak az újbóli beszerzése marad, mert a setup cuccost kell kimentened. Nincs ebbe semmi. Kiírod ezeket adatba azt csá... Win fel, utánna meg a lemezről fel lehet ezeket telepíteni.
2013. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi valahogy hasonlóan gondoltam nem tudom jó e az elképzelésem,a nekem szükséges progikat átmásolom egy új mappába majd ezt a mappát átírom lemezre és op rendszer telepítés után erről a lemezről bemásolom az egészet,menni fog így?
2013. aug. 20. 08:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. Van egy progi, esetedben a torrentről. A példa kedvéért legyen mondjuk a gimp :). Amit a torrentről leszedtél mimden cucc egy mapában van. Ezeket kell kimentened egybe. Ha több progi van egy lemezen az mindegy. Igen utánna tudod telepíteni. De a már feltelepített program fáljait hiába ìrnád ki. De am nem kell iso ba, jó ha csak adatba kiírod mappástól.
2013. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, ment a zöld.
2013. aug. 20. 08:27
 8/9 tabaki ***** válasza:
Ha esetleg mégis külön RAR-okba csomagoltad volna, Free Commanderben (Total Commander is jó, ha csak az van... ;) együtt kijelölve kérheted, hogy mindet bontsa ki.
2013. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi de már lementettem adat cd-re.
2013. aug. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!