Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ezt ki?

Miért írja ezt ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy játékot crackelni de azt írja ki hogy a Windows nem támogatja ezt a cd R formátumot. Hogyan csináljam meg?

2013. aug. 21. 13:27
 1/6 soccerway ***** válasza:
mit csinálsz amire ezt írja ki?
2013. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy valami másik fájlba kell áttenni a játéknak az ikonját és akkor elindul a játék. Nekem nem indult el és ezért próbáltam crackelni,de mikor át akarom tenni akkor ezt írja ki..
2013. aug. 21. 13:44
 3/6 soccerway ***** válasza:
a crack fájlt a feltelepített játék mappájában lévő játék indító fájlra kell másolni, ennyi.
2013. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van. Te valószínűleg a CD-n lévő fájlt akarod felülírni, az meg nem fog menni. A CD-n lévő fájlt kell átmásolni a telepített játék mappájába...
2013. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom hol van a feltelepített játék mappája meg a cd-n lévő fájl.A sajátgépben? Leírnátok hogyan kell ezt megtalálni és áttenni mert nem találom őket...
2013. aug. 27. 12:00
 6/6 soccerway ***** válasza:

Meg kéne tanulni a legalapapp dolgot, hogy mi az a mappaszerkezet, vagy könyvtárfa, anélkül semmire nem mész. De röviden, windowsban a sajátgép-ből látsz mindent, és tudsz belépni a meghajtókba, pl. dvd-rom, vagy a merevlemez. Ezeken belül vannak al mappák. A játékok alapesetben a c:\program files mappába települnek, ha nem adsz meg neki mást.


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!