Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi a plotme...

Miért nem engedi a plotme hogy bemenjek a telkemre a plotme home parancsal?

Figyelt kérdés
Beírom hogy plotme auto megvan a telek de nem visz el oda beírom hogy plotme auto és annál is ugyanazt írja hogy:You don't have acces to go here ezt hogy lehet kijavítani?

2013. aug. 22. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Menj minimaxot nézni.
2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

a plotme home. parancsal csak a telked elejéredobb!

De ne. Minecraft oz akor ha 16 év allati vagy!

2013. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
most a mestermc -ról van szó?? ha igen kérdezd stafftól/admintól a helpop-ban
2013. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kedves további válaszolók, de ez az ember normális választ kér. Ha nem a te szerveredről van szó, akkor /warp telkek és ott írd be. Ha nem működik akkor rakd újra a Minecraftot vagy a saját szerverednél rakd újra a plotme-t.
2013. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Saját szerverről volt szó de már megoldottam köszi az értelmes válaszokat :)
2013. aug. 24. 06:59
 6/9 HaloTrial válasza:
Ez a 2.válaszolónak szól! Most azt mondtad hogy ne minecraft-ozzon akkor ha 16év alatti vagy hogy akkor minecraft-oz ha 16év fölötti vagy?
2013. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocs nem azért mondom hogy itt izéljek de elegem van a 10 éves pisás szero tulajdonosokkal!!!!!!!
2013. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 9 éves vagyok, de mégis elkezdek pár nap múlva egy bukkitos szervert csinálni.
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HaloTrial válasza:
Én 12-13 évesen már nagyon pró voltam már a minecraft világában. Most pedig 14éves vagyok! És van egy nagyon jó szerverem! Tehát aki még nem ismerte meg a minecraft-ot az nézzen videókat és még ne a multiplayer-rel kezdje a játékot mert ettől lesz az ember noob nyomorék! Tehát kezdje mindenki a singleplayer-el mint mindenki más! MERT EZ A NORMÁLIS! és igenis egy fiatal gyerek szintél lehet jó szerver tulaj! Mert lehet hogy tudja hogy egy szerverhez KOMOLYNAK kell lennie!
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!