Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a Win 8-at?

Figyelt kérdés

Bejön a win 8 logója utána tölt egy kicsit utánna bejön egy fekete képernyő és tovább nem csinál semmit?

Jól van kíirva mert bátyám laptopjára fel tudtam rakni.


2013. aug. 22. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

VAgy a biosban van valami rosszul beállítva, vagy a processzorod miatt nem akar felmenni.

VAn egy olyan benne, hogy kell egy bizonyos porotokol, amit ha nem támogat a procid, nem baj, ha erős, nem engedi felrakni.

2013. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utánna néztem az a feltétel, hogy belegyen kapcsolva a NX a PAE és SSE2. Mind a 3 be van kapcsolva de a hiba továbbá is fent áll.
2013. aug. 23. 13:32
 3/10 segítőkész ***** válasza:
milyen videokártya van a laptoban ? nekem sem engedi feltelepíteni mert a 64 bites nvidia driverek többsége hibás de a win 8.1-nél már kijavították szóval próbáld meg azt, sokkal jobb
2013. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem laptopom van de a videókártyám nvidia geforce 8400gs
2013. aug. 24. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
biosba kapcsol ki az uefi bootot és állísd IDE-re
2013. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam a 8.1 -et is feltenni de ugyan az a helyzet mint a win 8-al.
2013. okt. 5. 08:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt nyomd le, ki fogja írni emberi nyelven, hogy mi a gond...

[link]

2013. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt írja:


A Biztonságos rendszerindítás nem kompatibilis ezzel a számítógéppel

A számítógép belső vezérlőprogramja nem támogatja a biztonságos rendszerindítást, ezért ez a szolgáltatás nem lesz használható Windows 8 rendszerben.Most ilyenkor mi van?

2013. okt. 5. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz win8-ad, ennyi.
2013. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondják rá:

A hiba a SecureBoot funkció hiányát jelenti, itt olvashatsz róla bővebben: [link] Elképzelhető, hogy a gépeden UEFI firmware van, csak nincs bekapcsolva a SecureBoot, de az is lehet, hogy csak sima BIOS van amiben viszont nincs ilyen funkció. Ettől függetlenül a Windows 8 futni fog.

2013. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!