Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek közül a chamionok közül...

Ezek közül a chamionok közül melyikt válasszam?

Figyelt kérdés

Fiora

Zed

Zac

Varus

Volibear

Ahri

Draven

mindegyik champhez indokot is kérnék :)



2013. aug. 22. 18:52
 1/6 anonim válasza:

Először is Fiora már gyenge, régen erős volt, de kapott pár nerf-öt, nem is ragozom tovább.

Zed erős főleg minden lehet vele jól menni, de nagy a skillküszöbe és nem minden apc ellen jó, akkor már inkább talon.

Zac-et éppen a mai patchben nerf-elték le, de nagyon durván.

Varus jó adc ha tudsz vele menni csak eszi a manát.

Voli nagyon erős főleg solotop-ra ajánlom lvl 2-n bárkit megöl a passzívja miatt, és nagyon jó tank.

Ahri nagyon erős most, nem kell hozzá sok tudás, úgy is lehet vele alázni, counterelni se olyan könnyű.

Dravent szintén nagyon lenerfelték, early-be erős, de ott bármennyire feedelik fel, lategame-be useless.


Szóval Ahri-t és Voli-t ajánlanám ezek közül mindenképp!


Figyelmedbe ajánlanám www.lolking.net, itt bemész a charts-ba és megnézed kivel menniyen játszanak, az sokat eláru, illetve bemész a champions-ba és meg tudod nézni a win rate-et és a ban rate-et. Ez a két statisztika alapján eltudod dönteni ki a legjobb.

2013. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :))

sokat segítettél :)

És esetleg még Rivenről mi a véleményed?

2013. aug. 23. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Riven op, csak elég lassú, könnyen tudnak KS-elni tőle, ami nem túl szerencsés. Fiora még mindig jó, ha jól használják. Zac eddig is szutyok volt az én véleményem szerint,varus jó adc,volibear hogy került ide nem tudom mert tank, ha meg tankot akarsz venni akkor Shen-nél nincs jobb. Ahri is jó de ha elkapnak akkor tuti nem menekülsz el az üldözők elől(nagy eséllyel) draven-nek meg az az idegesítő, hogy mindig szaladgálni kell a q képessége után (eldobja elkapja) Zed az elég jó , bár sokan mondják rá, hogy gyenge (valószínű mert nehéz kezelni legalábbis ezt mondják rá , én nem tapasztaltam) a w képességével jól lehet menekülni + lassít is ez is jó menekülésre. eléggé ulti orientált champion, ezért kell neki összeszedni legalább 35% cd reductiont , mert ha egy adc-t vagy mage-et elkap jó pillanatkor az ultijával, akkor jó eséllyel ki is írtja 1v1-ben, ha jön egy másik enemy akkor még el is tud menekülni jobbik esetben
2013. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rikki Maru
2013. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zed-t nehéz kezelni. Főleg mid-late gameben jó. Az ultija pedig eszméletlen 1 v 1-ben.
2013. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül ahri zed aki értelmes, de én katarinázom szóval azt tudom ajánlani. Most így kb ő a legerősebb assasin mage a játékban. Még tudom ajánlani velkoz-t orianna-t meg syndrát esetleg midre, botra meg miss fortune,caitlyn,vayne tristana is jó. Topra riven,maokai,kennen meg mondjuk malphite. De igazából próbálj ki párat és majd te eldöntöd neked melyik fekszik jobban.
2017. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!