Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig éri meg win7-et venni?

Meddig éri meg win7-et venni?

Figyelt kérdés

Gépvásárlást tervezek jövő nyáron, csak nem tudom, hogy milyen windows-t vegyek mellé.

A windows 7 el fogja futtatni az akkori játékokat, vagy akkor inkább windows 8-at lesz érdemes venni?



2013. aug. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Semmilyen windowsot nem éri meg venni mivel letudod tölteni ingyen :D
2013. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
1# Elnézést, van aki megveszi, s nem tölti le, mint az ingyenélő Magyarok 70%-a, letölthetsz, de megéri kockáztatni? Mondhatod, hogy nincs kockázata, pedig van
2013. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Én csak hardverre költök, szoftverre soha:D

Mi is a kockázata?

2013. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A Windows 8 nem futtat sok játékot. A Windows 7 is nagyon jó, még megéri a Windows 10 koráig is venni, nézz a Windows XP-re, Sokkal öregebb mint a Windows 7, mégis sokat használják.
2013. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még mindig xp-t használok
2013. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már érdemes lesz venned windows 8 at meg kitudja akkor megtudod e venni a win 7 et egy számitástechnikai üzletbe. akor mikor veszel gépet lehet már lesz windows 9 is. Akik meg azt írják ingyen letölthetö azok tévhitbe vannak mert nem eredetiu windows és a letöltése a windowsnak büncselekménynek is mondható hisz a microsoft meglet kárositva, és ingyen windows nál ne is várja senki hogy minden funkciója rendessen müködjön. Én szeretem a tiszat utat inkább megveszem azt a windows és akkor központilag se kapcsolhatják ki mert megvan vásárolva.
2013. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!