Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akinek kalóz win7-e vagy...

Akinek kalóz win7-e vagy win8-a van, mi a véleménye az oprendszerekről? Illetve nem zavar, titeket hogy nem eredeti?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egy loader, és meg van oldva az "eredeti" kérdés. Azzal aktiválod, és ugyan az, mintha eredeti lenne.
2013. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

eredeti ?

hogy nem fizettem erte kb.38000-et?(aminek kb. az 25% AFA)

eddig nem zavart ,de mostmar gondolkodom rajta ;-)))))

eredeti rendszert(MSDN) szoktam hasznalni,most is az van

2013. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké ezeket megértem,csak arra vagyok kíváncsi,hogyha loaderrel vagy akármivel elintézted a dolgot,utána tudod normálisan frissíteni?
2013. aug. 23. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az a 2. Csak az egyikhez veszel pár darab szám illetve betű kombinációból álló karaktereket több 10k-ért.
2013. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Win 7 esetén egy frissítés van, amit ki kell hagyni, a KB971033, de az összes többi mehet, probléma nélkül működnek.
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

frissites muxik:


[link]

2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tabaki ***** válasza:
Engem speciel zavarna, de ha szükségem lenne rá, valahogy kimagyaráznám a dolgot magam előtt...
2013. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar és igen csak egy loder kell hozzá meg van oldva a problem.

Az ms-t meg kár sajnálni mert hivatalos helyeken úgyis eredeti a win szal Gates bácsi tuti nem hal éhen emiatt.


És ha annyira eredetit akarsz venni vegyél te dolgod csak olyan 30-60 ezer egy eredeti W7. Aminek 27%-a adó tehát azzal nem vetél semmit csak az állam húz le téged.

És miután az EU-ban mi vagyunk a 2.-ok akiknél a legmagasabbak az adók, hát bocs de ha nem muszáj nem fizetnék még ezért is.


Én soha nem vettem eredetit abból amiből nem volt muszáj és nem is tervezem se most se a jövőben.

Am a rendszerrel meg vok elégedve :)

2013. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Emberek ***** válasza:

"Win 7 esetén egy frissítés van, amit ki kell hagyni, a KB971033, de az összes többi mehet, probléma nélkül működnek."

nekem loaderrel is simán felment az a frissítés, és sem nekem, sem az ms-nél nem jelzett (vagy csak nem tudok róla xD)

2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem zavart, megvettem. :-)


Aki MSDN-t használ, ajánlom figyelmébe a licencét:


Many MSDN subscribers use a computer for mixed use—both design, development, testing, and demonstration of your programs (the use allowed under the MSDN subscription license) and some other use. Using the software in any other way, such as for doing email, playing games, or editing a document is another use and is not covered by the MSDN subscription license. When this happens, the underlying operating system must also be licensed normally by purchasing a regular copy of Windows such as the one that came with a new OEM PC.


Tehát napi otthoni használatra ez sem legális.

2014. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!