Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp telepitese kozben...

Windows xp telepitese kozben aramszunet, tanacs?

Figyelt kérdés

Win7 melle akartam egy xpt telepiteni, a win7 alapbol fent volt eloszor az xpt akartam egy kulon particiora majd kesobb a 7est ujratelepiteni, miutan az xpvel lementettem a fontosabb adatokat. Xp telepites kozben aramszunet lepett fel es mivel nem fejezte be a telepitest ezert kekhalal. A telepitoben formaztam a serult xp particiojat utana felraktam ra, de megint kekhalal. Egy masik probalkozasom az lett volna, hogy 7es alatt utana nezek a problemanak, ezert megint formaztam a telepitoben a particiot es ujrainditottam a gepet, de a win7 is serult, mert hianyzik nehany fajl... Nos akkor tanacs, mielott az egesz merevlemezt formazom? Kellene nehany fajl... Esetleg megoldas lenne, ha az xp helyere egy ideiglenes win7et

rakok?


2013. aug. 24. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
XP- vel töröld a merevlemezt majd particionáld újra, majd a partíciókat formázd meg. Válazd ki melyik partícióra akarod az XP-t telepíteni, majd telepítsd az XP -t. A másik partícióra mehet a Win7. Sajna más megoldás nincs, mert úgy néz ki sérült a partíciós tábla is.
2013. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az adatok mentését már megoldottam a kérdésben lévő taktikával, de a windows xp továbbra is a kékhalál hibaüzenettel jelez, amúgy meg nem kellene, hogy hibás legyen 1TB-s Seagate winchesterem van, egy teljes formázást kapott, és nincs hibás szektor... Nem olyan régi nem hiszem, hogy ez a baja lenne, valaho lolvastam viszont, hogy a windows XP újabb Athlon II processzorokon nem fut... Hát ez van, azért köszönöm a választ a zöld megy!
2013. aug. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!