Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy és hol tudok ilyent...

Hogy és hol tudok ilyent készíteni? (lent)

Figyelt kérdés
Mint pl. ez ---> http://www.youtube.com/watch?v=IFEUBc_6_gI

2013. aug. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog. Movie Makerrel is meg lehet csinálni. Leszeded a zenét, megkeresed a neten a zeneszövegét.


Csinálj sok képet, amikre ráírod mondjuk Painttel a szöveget, akár képet is tehetsz rá.

Ha ez kész, a Moovie Makerben szúrd be a zenét és a képeket, majd állítsd be a képek megjelenési idejét, hogy pontosan illeszkedjen a zenéhez.

2013. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uh,de hát ez sok idő! :D
2013. aug. 24. 21:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja de amúgy, Moovie Makerrel dgyszer próbáltam már,csak nem engedte feltenni youtube-ra... Mert valamilyen nem olyan izében volt megcsinálva vagy mi xD
2013. aug. 24. 22:06
 4/7 tabaki ***** válasza:

Kérdés, hogy miben mentetted. Ha tényleg eljutottál a videóig, és nem csak projektfájlként mentetted, akkor Format Factory programmal átkonvetálhatod alkalmasabb formátumba, gondolom, .AVI megfelelő.

Ami meg a sok munkát illeti, hát igen, ez van. Ingyenes szerkesztők közül kipróbálhatod még mondjuk a következőket:

Avidemux, VirtualDub, Videopad Free.

2013. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És miért van az,hogy a ha letöltök egy számot,ami kb. 3:30 perces, beillesztem a movie maker-be én átváltja 9 percre... ha úgy megcsinálom akkor youtube-on felteszi 9 perce,de csak azt a 3:30 mp-et játsza le utána majdnem 6 percig tiszta csönd van... Ezért utálom a moovie makert....
2013. aug. 25. 10:32
 6/7 tabaki ***** válasza:
Mi az, hogy "átváltja"? Nem lehet, hogy a képanyag hosszabb, mint a hang, és ahhoz igazodik, vagy valami? Mivel linuxban vagyok, csak a ködös emlékeimre hagyatkozhatom, de úgy rémlik, hogy a berakott zene hosszát a végének a megfelelő helyre húzásával be tudod állítani. Amúgy meg -- félretéve, hogy a Movie Maker valóban nem a lehetőségek csúcsa --, ha több millió felhasználó valahogy elboldogul vele, lehet, hogy nem utálni kell, hanem csak megtanulni. Olyan nincs, hogy egy ekkora szarvashiba senki másnak ne szúrjon szemet, tehát nyilván van valami egyszerű megoldás -- ha nem az, amit mondtam, akkor más. Ezt csak azért csócsálom annyit, mert bármelyik egyéb programban is beleakadhatsz abba, hogy más a logikája, mint ahogy elképzelted, és akkor ne legyen már vége a világnak.
2013. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Granitis ***** válasza:
Minden vágáshoz meg mindenhez ajánlom a camtasia studio 8at!!! Ja és azért nem lehetett mert nem konvertáltad le.
2013. aug. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!