Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom, hogy a sokadik ilyen...

Tudom, hogy a sokadik ilyen kérdés, de tudnátok segíteni? (videószerkesztő)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, hogy a sokadik ilyen kérdés, meg már végig néztem egy jó pár ilyen kérdést ez előtt is, de nagyon sok szerkesztő program sajnos fizetős.

A kérdésem a lenne, hogy tudnátok ajánlani egy olyan videó szerkesztő programot, amivel lehet vágni, képet illeszteni, zenét alárakni,eeffekteket beilleszteni(bár ez annyira nem fontos) és viszonylag könnyen kezelhető?

Régebben letöltöttem a pinnacle video spin-t de az csak egy 15 napos próba verzió volt, és most már nem tudom használni. Pedig az nagyon tetszett:( ahhoz hasonló szerkesztőt tudtok nekem ajánlani?

Ncore-ról mot is épp töltök le egy pinnacle-t nem tudom, hogy fog-e működni, nagyon bízom benne, hogy igen, de ha mégse, akkor kérlek ajánljatok még szerkesztőket:S

A vegas videot egyszer már letöltöttem, de nem akarja telepíteni a gépemre, pedig az is ncore-ról van. Nem értem, hogy miért.


Amúgy arra kéne a szerkesztő, hogy szoktunk járni kutyákkal bemutatózni, és a legutóbbi bemutatónk nagyon hosszú volt, és szeretném kivágni belőle azokat a részeket, amikor helyezkedünk, vagy felállunk meg ilyenek, illetve úgy nagyjából összerakni, hogy egy igazán jó kis videó legyen belőle. Sóval, remélem értitek, hogy milyenre gondolok, csak szerintem a megfogalmazásom lehetne egy fokkal jobb...

A segítséget, és a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2013. aug. 26. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én mindenképp a sony vegas prot ajánlanám

nem tudom melyik verziót töltötted de a

sony vegas pro 11.0 build 683 (x64) az tutira működik mert nekem az van

de állt az ilyen regelős progik telepítésénél az első lépés hogy az internetkábelt kihúzod míg telepíted

az összes sony vegasos readme vagy nfo így kezdődik hogy szüntesd meg az internetkapcsolatot és offold a vírusirtót vagy tedd a kivételek közé a sony vegast

2013. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

premier pro 2.


igazából a fizetősőket is meg lehet oldani, olyat szedjél le amihez van crack, és a tűzfalon le kell tiltani netről.

2013. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!