Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerűen kezelhető zene...

Egyszerűen kezelhető zene készítő, illetve "mixelő" program?

Figyelt kérdés
a mixcraft nem jött be. valami olyasmi kéne ami azért annál egy kicsit profibb.

2013. aug. 27. 20:32
1 2
 11/17 anonim válasza:
Tudom, hogy eléggé régi ez a dolog de...:D Kedves kérdezőnek mondanám, hogy aki alapból zenei producer vagy annak tanul, vagy esetleg szeretne zenészé és híressé válni, bármilyen Stúdió program használatára képes, igen akár egyből is. Elvégre ezért ez a "szakmájuk". Mivel én is ennek szeretnék készülni eleinte használtam az MMM-t sőt néha még ma is, de nem saját dalok elkészítésére, kedves Fourth nevű felhasználó neked meg elmondanám, hogy 2013 óta sokat fejlődött az MMM, Keyboard-t is tettek bele, valamint a Revolta akármicsoda sajátszoftverünk révén is lehet már saját dalokat írni.. De én inkább a zongorára támaszkodom:D.. Viszont ahhoz, hogy teljesen tapasztalatlanul elinduljon valaki a loop alapú zenekészítéssel kezdi, majd szépen fokozatosan vált a profibb szintű software-k használata. Az FL Studio jó, mint bármelyik más STÚDIÓ program, mellyel leginkább ütemet szoktam írni.. De mivel nincsenek meg a szükséges külső eszközeim a programhoz, és billentyűzettel nem igazán szeretek szenvedni ez még várni fog mire elkészítem az instrument-et a saját dalaimhoz.. Ne egymással veszekedjetek hanem hagyjátok a döntést arra aki megkérdezte. Ilyen egyszerű az egész.. És most jöhet az okoskodás...18/F
2015. aug. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlottam neki pár olyan programot, amivel néhány óra tanulgatással és kísérletezéssel ki lehet csikarni teljesen saját zenét. :D

17/F

2015. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tulajdonképpen már édees mindegy, neki pont mindegy..:D Majd magátl rájön, hogy azzal amit Ő elkészített az MMM-ben nem biztos, hogy sokat fog elérni. Mai nap folyamán készítettem egy dallamot melyet sikeresen elfelejtettem elmenteni, de sebaj..:D Majd megtalálom újra.
2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Bocsi, de egyet kell értsek Fourth-al! A Magix az egy rakás fos! Tudod kedves kérdező az FL Sutido az elég egyszerűen kezelhető. És vannak hozzá packek! Google a barátod! Nézel tutorialokat és kész!
2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Fourth teljesen igazad van. Az FL Studio teljesen megszokható egyszerű program. Bár szerintem a kérdezőnek is igaza van. Jó kezdésnek mindenkinek a Magix.. (Tudom már 2 éve volt valószínűleg már a kérdező is váltott).
2016. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Virtual DJ 8 könnyen használható, nagyon jó program
2017. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
59%
A virtual dj nem zene kèszítő, az mixelèsre való, ès ha mixelni akarsz akkor is van attól jobb
2018. ápr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!