Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A League of Legendsben most...

A League of Legendsben most egy ideje kijuttam bronzbol és most silver 1 be vagyok de igy elég nehéz mert egy winért kapok 2-8 pontot defeatért ugyanennyit von le. Segitség kéne hogy lehet könnyebben kijutni vagy több meccset nyerni egymás után?

Figyelt kérdés

és ha ilyen keveset ad akkor ez elo hell?

eu nordic east summoner name : p3tya aki szeretne játszani az addoljon nyugodtan:D általában mid/top/junglebe játszok.

(megvan elég champom és rune page és tudok is játszani)



2013. aug. 27. 21:01
 1/7 anonim válasza:

Az elo hellre azt értik, amikor olyan rossz csapattársakkal dob össze akik mellett lehetetlen feljebb jutni, bár ezt elég sokan csak túlreagálják.


A te problémádat MMR bácsi okozza, vagyis a rendszer szerint kezded elérni azt a szintet ahova való vagy, ezért kevesebb pontokat ad, hogy nehezebb legyen feljebb jutni. Ezzel sokmindent nem lehet csinálni.


Amúgy egyes embereknél ez olyan szintű, hogy amikor 100 közeli LP-t ér el akkor 0-t kap.

2013. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ most már csak 3 at mindig.
2013. aug. 31. 12:07
 3/7 anonim válasza:

Velem ugyan ez a helyzet , kérdeztem haverjaimat írtam fórumokra , hogy mit lehet és azt javasolták , hogy kezdjek egy új accountot igaz ezekkel a 2-5 pontokkal és kilehet ebből jönni de hamarabb felhúzol egy másikat.

Bizonyítás kép: ha felhúzod 30-ra az új accountot és 10ből megnyersz 7 meccset akkor silver 1-be került 10ből 10 meccsért gold 5be.

2013. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom már elegem van nekem is :D igy nem lehet kijutni
2013. szept. 4. 14:31
 5/7 anonim válasza:

Néztem a megválaszolt kérdéseimet és szemet szúrt ez.


S3 végén bekerültem SilverIV-be majd S4-be 10ből 7 meccset megnyertem és bronzIII-ba kerültem :D

2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bronz5-ből is ki lehet jutni. Ha ügyes vagy úgy is a szintednek megfelelő helyre jutsz..
2015. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 2-8 pontot kapsz silver 1-be akkor valszeg boostolt vagy mivel az mmr-ed alacsonyabb mint ahol vagy ergo szopni fogsz végig. Ha az mmr-ed az osztálynak megfelelő lenne akkor általában 20 körüli pontot adna győzelmenként. Ne haragudj, de szerintem jobb is ha nem jutsz fel goldba mivel rengeteg boostolt játékos van akiknek a haverjuk felhúzza az accountot aztán meg bekerül magas ligába azt se tudja mit csináljon. Sajnos ezek ellen nem lehet mit tenni, de nagyon elrontják mások játékát akik tényleg maguktól jutottak el addig és őket is lehúzzák..Maradj szépen silverbe vagy ha ügyes vagy úgyis kijutsz de ne a spanodat kérd meg, hogy boostoljon, mert attól te még béna maradsz..
2017. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!