Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van gy 5 éves Acer Aspire...

Karcsi81 kérdése:

Van gy 5 éves Acer Aspire laptopom Win XP op. Rendszerrel. Bekapcsolásnál kiírja, hogy a rendszer leíró fájl hiányzik, vagy nem betölthető. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vírusos, telepítsd újra.

[link]

2013. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
újratelepités. de ajánlom azt is hogy cseréld le mert már kicsit régi.
2013. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A rajta lévő adatok menthetőek?
2013. szept. 1. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szedj le egy Live Linuxot (pl Ubuntut), indítsd arról a gépet, azzal le tudod menteni pendrive-ra/külső merevlemezre az adataidat.
2013. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Letöltöttem az Adobe Acrobat 30 napos próbaverzióját, a gyártó oldaláról. Kérdés nélkül lejött vele ez: Win32/Toolbar Wigfi! Amiben benne volt, az nem más, mint a böngészőbe beépülő plugin. Eset azonnal ugrott rá, letiltottam a Chrome-ban. De másnap frissiteni akart, ment a letöltés, amikor váratlanul összeomlott a Windows, Kékhalál: ugyanaz a hibaüzenet, mint nálad, de felállt pillanatok alatt újra a rendszer (Eset bevágta a karanténba). Ez az, ami a te gépeden nem sikerült. És amikor betöltötte újra a Windows-t, azonnal és véglegesen kivágtam a gépemről ezt a szutykot. Adobe elmehet a fenébe. Fertőzött toolbar a 30 napos próbaverzióban! No comment.
2013. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Újra telepítettem és most működik rendesen.:)
2013. szept. 9. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Védelem legyen rajta Eset Smart Security6, ha nincs rá pénzed, havonta új újságkóddal is használhatod. Jól beállítva kiváló. És vigyázz a toolbarokkal.
2013. szept. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!