Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagyogat percenként a...

Miért fagyogat percenként a tera online?

Figyelt kérdés

Phenom II X4 965 proci

4gb ram

Gtx 550ti msi videókártya


Amikor beértem az első nagyobb városba akkor kezdte el de előtte is csinálta párszor. Fél percenként, percenként megfagy 10 másodpercekre. De a fagyások között szép simán fut, nem mértem de 30 felett van stabilan az tuti. Ezek a fagyások maxon és lowon is ugyanúgy megvannak. A netem 5mega le, 256 fel. Nem hiszem, hogy a gép kevés lenne hozzá. Tetszik a játék nagyon remélem valaki tud segiteni.



2013. szept. 4. 01:28
 1/4 anonim válasza:

Bontovics Ignác hackel téged.

Ha akarod, hogy ne hackeljen, kérd meg őt a bignacz@gmail.com e-mail címen.

2013. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem jó, de most komolyan valaki mondja meg miért történik ez
2013. szept. 4. 11:37
 3/4 anonim válasza:
amikor megnyitják a Nexus-okat, akkor rengeteg 60-as játékos belép egyszerre meg mindig nagyon laggol...úgy tudod megnézni, hogy rámész a térképre, zoom out, és ha a bal felső sarokban ilyen kicsit köröket látsz, akk nyitva vannak, és azért fagy ennyire
2013. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevés a gép. A tera bár remek játékélményt nyújt, de baromi rossz az optimalizalasa. Javaslok min. 8gb memóriát és videókari cserét valami izmosabbra.
2013. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!