Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy film, amit rendesen...

Van egy film, amit rendesen lejátszik a lejátszó, de ha a "előre tekerem", vagyis a csúszkán máshova kattintok, úgy vált át, hogy nagyon kockás a kép és átmosódik több jelenet, de 1-2 mp és kitisztul. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Okát nem tudom, de én váltottam egy másik lejátszóra, annál nem jelentkezett ez a jelenség. KmPlayer, GomPlayer.

Amúgy melyik lejátszót használod?

2009. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
VLC... KMPlayert javasolták már nem olyan régen, felraktam, de nagyon nem tetszik, hogy annyira beeszi magát a gépbe... Pár napja tettem fel róla egy kérdést, mert leszedtem, és egyszerűen nem tudtam eltüntetni, hogy ne KMP fájlként kezeljen mindent. Segítettek, ami a probléma volt megoldottam, de még mindig megjelenik itt-ott és nagyon idegesítő, hiszen uninstalláltam. Már én is gondoltam rá, hogy lehet, hogy azt kéne újra rakni, de nem túl szimpatikus az a program emiatt az incidens miatt, hiába dicsérik. KMP fájlt ír ki ehhez is, pedig beállítottam hogy VLC-vel játssza le. Szóval lehet hogy csak azon futna normálisan?
2009. nov. 2. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Alter lejátszóként használhatod a KmPlayer-t portable verzióba. Nem kell telepítened, csak betölteni...ha OK és tetszik társíthatod...a többit meg távolítsd el pl RevoUninstaller-rel...ez kitörli a reg. bejegyzéseket is.(free) Ha problémázik, telepítsd újra, és akkor távolítsd el újra a Revo-val.

KmPlayer portable>>> [link]

Ha a Vlc tetszik azt is megtalálod portable-ban, bár nekem az túl puritán. Továbbfejlesztett változata>>> Kantaris.

2009. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Puritán:)) Ez tetszett! De persze értem, nekem is, sokáig nem is kedveltem, de rájöttem, hogy bizonyos problémákat kiküszöböl, így nem olyan rég váltottam. Erre most újabb problémák kiküszöbölése érdekében mehetek tovább?:)) Köszönöm a választ!
2009. nov. 3. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!