Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3-al kapcsolatban...

Stargate fan kérdése:

Battlefield 3-al kapcsolatban van pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Most fogom megvenni a BF3-at pc-re és szeretnék tudni róla 1-2 dolgot.

Először is boltban veszem meg, és azt hallottam, hogy még le kell szedni hozzá xy mennyiségű frissítést. Ez igaz?

A másik, hogy valami battlelog is kell ahhoz, hogy multizhassak? Ha igen ott mit kell tennem?(Beregisztrálok, bejelentkezek és TÁDÁ kész??,vagy bonyolultabb??)

És valami Origin is kell hozzá, vagy mi a fene?

És ha kell gondolom, kérni fog CD kulcsot, ami ugye benne van a dobozban.

Hát ugy kb. ennyi lenne. Köszi a válaszokat előre. És bocsi ha hülyeségeket kérdezek, de én nem értek ezekhez, és nem akarok eltolni valamit, ami miatt kidobtam a pénzemet. :D



2013. szept. 5. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Először is boltban veszem meg, és azt hallottam, hogy még le kell szedni hozzá xy mennyiségű frissítést. Ez igaz?"

Igaz, ha Premiumot veszel, akkor meg főleg egy tonna DLC-t is letölthetsz.


"A másik, hogy valami battlelog is kell ahhoz, hogy multizhassak? Ha igen ott mit kell tennem?(Beregisztrálok, bejelentkezek és TÁDÁ kész??,vagy bonyolultabb??) "

Igen. Böngészőből indul, ott látod a statisztikáid, onnan tudsz szervereket keresni, játékot indítani. Csak belépsz az origines neveddel és játszhatsz.


"És valami Origin is kell hozzá, vagy mi a fene?"

Igen az is kell, feltelepedik majd, aztán regisztrálnod kell.


"És ha kell gondolom, kérni fog CD kulcsot, ami ugye benne van a dobozban. "

Így van.

2013. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2013. szept. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!