Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et hogy kell kiírni...

Windows 7-et hogy kell kiírni dvd-re?

Figyelt kérdés

Amit letöltöttem az nem iso-ba van megadva hanem mappák és egyéb fájlok vannak egy kupacban.Ezekből hogy csinálok én 1 db iso fájlt?

Nálam jelenleg így néz ki a dolog:


[link]



2013. szept. 5. 13:50
 1/6 Zeu válasza:
100%

Legtöbb dvd író programban kiválaszthatod hogy boot dvd-t akarsz írni. Utána csak ráhúzod ezeket szerintem. Én jobb szeretem kerülni azt ami nem iso XD


Egyébként régen volt a magiciso progi azzal lehetett iso-t gyártani, pár éve nem használtam szerintem biztos van valami frissített változata :)

2013. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:


Köszi a választ, amúgy pont az előbb vettem észre hogy amiből kicsomagoltam a képen látható mappákat az egy iso,csak a win7 WinRar fájlnak mutatta :DDD

2013. szept. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert amatőr vagy, és nem tudod, hogy az isot a winrar alapból magához rendeli, és te meg kicsomagoltad.
2013. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
89%

Hát elég nagy birka, aki így tölt fel egy operációs rendszert. Én nem igazán bíznák meg benne a helyedbe, még valami vírust is benyalhatsz az ilyenektől. Elvileg van van rá megoldás, hogy így is boot -olhatót csinálja belőle, de még nem próbáltam.

Íme a leírás: [link]


Egyszerűbb lenne szerintem, ha eleve boot -olható ISO -t szednél le (lehetőleg eredeti MSDN -t). Azt csak kiírod képfelíró szoftverrel, pl ImgBurn, de a Windows 7 -nek is van valami fapados képfelíró szoftvere alapból beépítve, a célnak az is megfelel.

2013. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
#3 jól mondja amúgy, ha már eleve iso -t kaptál, azt nem szabad kibontani, hanem író szoftverrel egyből kiírni.
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3.válaszoló: Elnézést a tudatlanságomért,de nem vagyok ekkora PC szakértő hogy betéve tudjam az ilyen apróságokat!


4.válaszoló: Igazából mint mondtam ez egy iso fájl, amit én véletlenül kicsomagoltam. Egyébként a feltöltő szerint eredeti MSDN verziójú Win7, tehát elvileg nincs mitől tartanom.

2013. szept. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!