Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy gépem (WinXP) és a...

Van egy gépem (WinXP) és a telómra szeretnék zenét képeket témát stb. de sajnos nemtúdok! Kell hozá valamilyen drivert telepíteni? LG GT540hez kéne.

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 10:31
 1/2 anonim válasza:
Kell hogy legyen USB kábeled a gép és teló között, ha csatlakoztatod akkor fel kell hogy ismerje a cell phonod.
2013. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:
Némelyik (pár éves) LG telefonhoz sajnos kell program, anélkül a számítógép nem hajlandó vele kommunikálni. Én is találkoztam már ilyennel, szintén XP-s gépen. A neten, hosszas keresgélés után sikerült egy egész jó progit találni. Úgy a tizedik helyről már le is tudtam tölteni ingyenesen. Sajna a telefon típusszámára már nem emlékszem, de az tuti, hogy LG volt.
2013. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!