Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet 3 képet egybe...

Bodnár Márk kérdése:

Hogy lehet 3 képet egybe szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Pontosítva hogy lehet 3 képet úgy egy fálj-ba szerkeszteni hogy lapozni lehessen azokat?? sűűrgőőős lenne!

2013. szept. 6. 14:13
 1/5 tabaki ***** válasza:
Ez nem képszerkesztés kérdése, ilyen képformátum nincs. Csinálj belőlük PowerPoint fájlt, vagy egy JavaScripttel támogatott HTML-oldalt.
2013. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy Flash maker. Szerintem az a legegyszerűbb.
2013. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Ja, vagy egyszerűen rakd be őket egy mappába, és valami nézegetővel lépkedj ide-oda.
2013. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy pályázathoz kell és kikötés volt hogy így kell megcsinálni. ezért kérdezem. mert az nem jó ha paint-ben simán egymás mellé szerkesztem. 1 fálj-nak kell tartalmaznia mind a 3 képet. és lapozgatva kell megcsinálni.
2013. szept. 6. 16:04
 5/5 tabaki ***** válasza:
Eddig senki sem emlegette a Paintet, egyébként meg nem ártana látni a kiírás hiteles szövegét ahhoz, hogy megsejtsük, miről lehet szó. Természetesen lehet írni egy kis programot, amely három beleépített képet lapozgat, ugyebár mégis egyetlen fájl, de aligha ilyen rafinált fortélyt várnak. Én továbbra is ppt-fájlra tippelek, amíg valami be nem bizonyosul valami más.
2013. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!